اینورترهای دلتا

اینورتر دلتا (Delta) در سال های گذشته به یکی از محصولات پرکاربرد در حوزه اتوماسیون صنعتی تبدیل شده است و به دلیل ویژگی ها و مزایای فراوانی که در مقایسه با سایر برند های دنیا دارد، می توان آن را در ردیف اینورتر های پرفروش جای داد. کمپانی دلتا با بهره گیری از گروه R&D موفق و پیشرفت در حوزه الکترونیک قدرت توانسته سری VFD از درایو های موتور AC خود را به سرعت تکامل بخشد و سهم بزرگی از بازار فروش محصولات اتوماسیون صنعتی را از آن خود کند.

 

انواع مختلف اینورتر دلتا (Delta) :

اینورتر های شرکت دلتا دارای تنوع بسیار زیادی بوده به گونه ای که تقریبا تمامی نیازها با کاربردهای صنعتی و غیر صنعتی را پوشش می دهند. AC درایوهای دلتا جهت کنترل سرعت، گشتاور، موقعیت، حرکت آرام، بار افزایشی و پیکربندی های سفارشی طراحی گردیده است. خط تولید اینورترهای کمپانی دلتا طیف وسیعی از تکنولوژی های کنترل دور موتور را شامل می شود. این محصولات در سطح گسترده ای از صنایع جهت بهبود اتوماسیون ماشین آلات استفاده می گردد.

 

شرکت دلتا محصولات خود را در طیف گسترده ایی از نظر توانی و کاربری های مختلف که هر یک را برای کار در یک بخش خاص آماده می سازد، تولید و روانه بازار می کند. از جمله سری های پرکاربرد اینورتر دلتا (delta)، می توان به

که هر یک از این مدل ها را می توان در کارهای متفاوتی جهت کنترل سرعت ، گشتاور ، حرکت آرام ، بار افزایشی و پیکربندی های سفارشی به کار گرفت، اشاره کرد.

 

 

نرم افزار برقراری ارتباط PC و اینورتر دلتا
VFD-soft V1.58

دانلود