اینورترهای دلتا

اینورتر دلتا

اینورتر دلتا (Delta Inverter) در سالیان اخیر به یکی از محصولات پرکاربرد در حوزه اتوماسیون صنعتی تبدیل شده است. کیفیت، قابلیت ها و مزایای فراوانی که در مقایسه با سایر برند های موجود در بازار ایران دارد، آن را در ردیف اینورترهای پرفروش جای داده است. کمپانی دلتا با بهره گیری از گروه R&D موفق و پیشرفت در حوزه الکترونیک قدرت توانسته سری VFD از درایو های موتور AC خود را به سرعت تکامل بخشد و سهم بزرگی از بازار فروش محصولات اتوماسیون صنعتی را از آن خود کند.

انواع مختلف اینورتر دلتا (Delta Inverter) :

اینورتر های شرکت دلتا دارای تنوع بسیار زیادی بوده به گونه ای که تقریبا تمامی نیازها با کاربردهای صنعتی و غیر صنعتی را پوشش می دهند. AC درایوهای دلتا جهت کنترل سرعت، گشتاور، موقعیت، حرکت آرام، بار افزایشی و پیکربندی های سفارشی طراحی گردیده است. خط تولید اینورترهای کمپانی دلتا طیف وسیعی از تکنولوژی های کنترل دور موتور را شامل می شود. این محصولات در سطح گسترده ای از صنایع جهت بهبود اتوماسیون ماشین آلات استفاده می گردد. این اینورترها دارای مدل های:
VFD-B , VFD-C200 , VFD-C2000 , VFD-M , VFD-EL , VFD-CP2000 , VFD-L , VFD-MS و … می باشند.

کنترل تدبیر نماینده فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش اینورترهای دلتا ،خرید اینورترهای با کیفیت دلتا تاکید دارد و قیمت اینورترهای دلتا در انواع سری ها (سری C2000،سری ELW، سری EL،سری B،سری M،سری MS300،سری MH300) می توانید از فروشگاه آنلاین کنترل تدبیر بررسی کنید و شاید به جرات بتوان گفت کنترل تدبیر نماینده اینورترهای دلتا بهترین مرجع بررسی تخصصی کاتالوگ اینورترهای دلتا و بررسی تخصصی دفترچه راهنمای فارسی انواع اینورترهای دلتا نیز (سری C2000،سری ELW، سری EL،سری B،سری M،سری MS300،سری MH300) می باشد

سری های اینورتر دلتا

سری B

مشاهده و خرید

سری EL

مشاهده و خرید

سری M

مشاهده و خرید

سری C2000

مشاهده و خرید

سری MS300

مشاهده و خرید

سری MS300

مشاهده و خرید

سری C200

مشاهده و خرید

سری ELW

مشاهده و خرید

سری ED

مشاهده و خرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *